Ana SayfaGenelZaferin Rengi sineması için geri sayım başladı

Zaferin Rengi sineması için geri sayım başladı

Fenerbahçe tarihinin en kıymetli kupalarından biri olan Harrington Kupası, beyaz perdede olacak.

Bir milletin, bayan erkek demeden ortaya koyduğu asil çaba, Zaferin Rengi sinemasında izleyici ile buluşacak… Zaferin Rengi sineması, Fenerbahçe’nin değerli başarılarından biri olan ve ulusal bir zafer tesiri yaratan General Harington Kupası’nın ulu öyküsüyle taçlanıyor.

Usta direktör Abdullah Oğuz’un direktör koltuğunda oturduğu Zaferin Rengi sinemasının ana kahramanı, Fenerbahçe’nin kurucu üyesi ve efsane kaptanı Galip Bey’i, yeni kuşağın yetenekli oyuncularından Kubilay Aka canlandırıyor. Peyker rolünde yer alan Gülper Özdemir’in yanı sıra sinemada; ekranların ve sinemanın güçlü oyuncularından Nejat İşler (Sabri Toprak), Timuçin Esen (Topkapılı Cambaz), Yiğit Özşener (Mustafa Kemal Paşa), Gonca Vuslateri (Vera) ve Tekçe Akalay (Halide Edib Adıvar) üzere usta oyuncular devrin sembol siyasetçilerine, aydınlarına, askeri figürlerine ve Türk futbol tarihinin kahraman atletlerine hayat veriyor.

Sinema ayrıyeten yerleri, kostümleri ve dekorlarıyla da izleyenleri Fenerbahçe’nin birinci yıllarına götürüyor ve birinci takımlarıyla buluşturuyor.

16 Şubat’ta vizyona girecek “Zaferin Rengi” için heyecanlı bekleyiş sürerken, sinemanın ikinci teaser’ı “İşgal Günlerinde Aşk” başlığıyla yayınlandı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments