Ana SayfaGenelRhode, Birinci Yüz Temizleyicisini Sundu

Rhode, Birinci Yüz Temizleyicisini Sundu

Kabul edelim, Hailey Bieber internetin favori ilham perisidir. TikTok’ta yeni bir niş trende ilham vermesi için tek yapması gereken bir paylaşım… Tırnaklarını parlak krom kaplamayla kapladı; nemli esnek cildin poster çocuğu oldu; hoşluk sözlüğüne “glazed donut nails” ve ” glazed donut skin”i ekledi; latte ve çilekli makyaj trendlerinin öncüsü oldu.

Bieber, 2022’de kurumuş donuk cilde tahlil olan cilt bakım markası Rhode’u piyasaya sürdüğünde; marka tek bir temel üzerine kurulmuştu: nemlendirme. Birinci dört eser, bir esans (Süt), serum (Peptid Parlatıcı Sıvı), nemlendirici (Bariyer Onarıcı Krem) ve dudak balsamı (Peptid Dudak Bakımı) yoluyla cildin bariyerini beslemek, nemlendirmek ve korumak üzere tasarlandı. Eksik olan tek şey birinci adımdı: paklık.

Bulmacanın eksik kesimi ve Hailey’nin dünyaya besinden ilham alan en son armağanı olan “Rhode Pineapple Refresh Cleanser”, 17 Ocak’ta piyasaya sürüldü. Balsamdan köpüğe kıvamıyla eşsiz bir halde tasarlanan Ananaslı Yenileyici Temizleyici, Hailey’ninki üzere hassas, reaktif cilde ziyan verebilecek tüm ağır formüllerden nazikçe kurtulmak için temizleme yağı ve jel temizleyicinin kesişiminde buluşuyor. İmalinde yıllar süren, gerçek dokuyu bulmak, temizleyicinin Rhode’un birinci serisine katılmasını geciktiren şeydi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

rhode skin (@rhode)’in paylaştığı bir gönderi

“Bunu piyasaya sürmem çok uzun sürdü zira cilt bakımı kategorisinde temizleyici konusunda o kadar çok eksiklik olduğunu fark ettim ki, kendimi özel ve farklı hissediyorum. Neredeyse bu farklı, yumuşak dokuya benzeyen, hoş ve lüks hissettiren eşsiz bir dokuya sahip bir şey istedim. Bunun da ötesinde, nitekim nemlendirici bir his vermesini, cildi soymasını değil; birebir vakitte size tazelik verecek, parlaklık katacak ve biraz pürüzsüzlüğe yardımcı olacak bir şey olmasını istedim.”

Hassas cilde sahip biri olarak Bieber’ın, rastgele bir tahriş tehdidini ortadan kaldıracak, yüzey yenileme özelliklerine sahip bir temizleyiciye gereksinimi vardı. “Gerçekten hassas bir cildim var. Perioral dermatitle uğraş ediyorum, bu yüzden tetiklenmem çok kolay. Mevzu çok hafif, güzel bir peeling istemeye gelince, bu nazik meyve enzimlerinin (temizlikteki) bu işi benim için yaptığını buldum. Tıpkı vakitte sakinleştirici ve nemlendirici bileşenlerle de paketledik. Bazen beşerler ‘eksfoliyant’ yahut ‘enzim’ sözünü gördüklerinde ‘Ah, bu korkutucu’ diyorlar. ‘Ben buna dokunamıyorum bile’; ben de o insanlardan biriyim. Bu yüzden öykünün, her iki dünyanın en güzeline tek bir temizleyicide sahip olabileceğiniz olmasını nitekim istedim” diyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

rhode skin (@rhode)’in paylaştığı bir gönderi

Rhode Pineapple Refresh Cleanser, kokusuz olmasına karşın, doğal içeriklerinden elde edilen hafif bir kokuya sahip varlıklı, kremsi bir balsam bırakıyor; bu, bilhassa çok istikametli bir duyusal tecrübe arayanları mutlu ediyor. Avucunuzun içinde su ile aktive edildiğinde; ananas enzimi, hyaluronik asit ve deniz topalak yağından oluşan bir kokteyl ile cildi kaplayan jel gibisi bir köpük oluştuğundan, balsamın dokusu kayboluyor. Lakin Hailey’nin en sevdiği içerik, temizleyicinin öbür destekleyici yıldızlarından nemi koruyan bir nemlendirici olan poliglutamik asit.

“Orada başlangıçta bir PHA (polihidroksi asit) vardı. Testçi olarak bunun benim için çok fazla olduğunu hissettim. Bunun peeling temizleyici olmasını istemedim. Bunun cilt hücresi yenilenmesini sağlıklı tutmak için yumuşak bir peeling alt tonuna sahip nemlendirici bir temizleyici olmasını istedim. Ananas enzimi dışında beni heyecanlandıran şey içindeki poliglutamik asitti ki bu çok hoş bir nemlendirici içerik; hakkında çok daha fazla şey öğrendiğim ve cilt bakımında daha enteresan bir içerik. Durulandıktan sonra bile cilt için hala mükemmel şeyler yapabilen bir bileşenin ortaya çıkma ihtimali beni heyecanlandırdı. Olaydan sonra hala ciltte nem bırakıyor”.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments